Loading...
Atlikti darbai 2018-12-20T17:42:07+00:00

M-1 Plius

Vienai populiariausių Lietuvos radijo stočių “M-1 Plius” sukurta mobilioji aplikacija, leidžianti klausytis tiesioginės transliacijos bet kur ir bet kada!

Zive

Mobilioji aplikacija, skirta širdies ritmo sekimui ir analizei. Bluetooth ryšiu prisijungus prie širdies ritmo monitoriaus-diržo, galima realiu laiku stebėti savo širdies veiklą, permušimus bei ataskaitas.

Blurrify

Nyderlandų kompanijai sukurta mobilioji aplikacija, praplečianti dokumentų valdymo sistemą. Pagrindinė programėlės funkcija – šifruotų asmens dokumentų talpinimas sistemoje.

Dinderis

Inovatyvi buhalterinė sistema, skirta patogesniam buhalterinių dokumentų valdymui. Dinderio programėlės pagalba, i.SAF vartotojai, PVM sąskaitų faktūrų kryžminio sutikrinimo metu, išvengs dažniausiai pasitaikančių situacijų, kuomet gali atsirasti neatitikimų tarp išrašytų/gautų sąskaitų faktūrų.

MICE Klaipėda

Klaipėdos miesto savivaldybei sukurtas sprendimas. MICE (Meetings, Incentives, Conferencing, Exhibitions) Klaipėda – tai mobili aplikacija, padėsianti rasti konferencijoms skirtas patalpas ir kitokią su konferenciniu turizmu susijusią informaciją Klaipėdos mieste.

HospiTasker

Respublikinei Kauno Ligoninei sukurtas mobiliosios aplikacijos prototipas – sistema, automatizuojanti ligoninės personalo veiklą vykdant erdvėje paskirstytas užduotis. Sistemoje apstu inovatyvių sprendimų: vietos nustatymas pastato viduje pagal geomagnetinių ir kt. laukų parodymus, NFC žymų nuskaitymas, informavimas apie pateikiamus užsakymus realiu laiku, optimalaus maršruto generavimas tarp vykdomų užsakymų ir t.t.

Meilė iš 2 žvilgsnio

Maironio lietuvių literatūros muziejus tiki meile iš antro žvilgsnio, todėl kviečia susipažinti su klasikais nauju būdu – atrandant savo panašumus į juos. Atlikę trumpą testą sužinosite, į kurį klasiką esate panašus būdo savybėmis, įpročiais ar smulkiomis, bet išskirtinėmis detalėmis. Negana to – turėsite galimybę pasimatuoti jiems būdingus atributus ir pasirodyti draugams!

Transtira

Mobilioji aplikacija, sukurta vienai didžiausių transporto ir logistikos paslaugas teikiančių įmonių Baltijos šalyse. Šis sprendimas suteikia galimybę tolimųjų reisų vairuotojams operatyviai susisiekti su vadovybe, siekiant išspręsti iškilusias bėdas.

Cherry Music Grotuvas

Cherry Music siūlo foninės muzikos tiekimo paslaugą verslui, leisiančią šiuolaikiškai transliuoti specializuotus muzikos grojaraščius. Muzikos grojaraščiai skirti prekybos centrams, parduotuvėms, barams, restoranams, kavinėms, SPA centrams ir kitiems grožio puoselėjimo verslams, viešbučiams, laukiamosioms aplinkoms, sporto ir sveikatingumo centrams ir kt.

Call Screen Elite

Pakeiskite savo atsibodusį skambinimo ekraną vienu iš daugelio modernių variantų!

2Life Interactive Photographs

Papildytos realybės (Augmented Reality) programėlė, atgaivinanti nuotraukas!

Gotit

Klientui iš Honkongo sukurtas sprendimas. Mobilioji aplikacija nuolatos fone įrašinėja garsą ir suteikia galimybę bet kuriuo metu išsisaugoti paskutinių minučių garso įrašus bei nusiųsti juos el. paštu.

Neįtikėtini Faktai

Ar žinojote, kad Eifelio bokšto viršūnėje yra butas? O ar teko girdėti, apie ką iš tiesų yra daina Makarena? Ar matėte, kaip atrodo geriausia šiais metais pripažinta nuotrauka? Nuo šiol neįtikėtinus faktus skaitykite savo išmaniajame telefone!

Upso Radijas

Nuo šiol leisk laiką linksmai su UPSO RADIJU savo išmaniajame telefone!

Varom Plaukt

Pranešk, kur plauksi tu!

DeepIN Radio

Kokybiška muzika geriems žmonėms!

Jūsų projektas

Mes pasirengę pradėti!