Loading...
Apie mus 2018-07-16T22:32:05+00:00

Kodėl Mes?

Kokybė – tai ne poelgis, tai – įprotis. Kurdami mobiliąsias programėles stengiamės dirbti pagal aukščiausius kokybės standartus, prieš tai detaliai išnagrinėdami kiekvieną užduotį. AppStart komanda labai vertina paprastumą ir skaidrumą, todėl kruopščiai apmąstome, kaip būtų galima supaprastinti kiekvieną iškylančios problemos sprendimą. Mes stengiamės išnaudoti visą techninį meistriškumą.

Geriau turėti kelis klausimus nei visus atsakymus. Dirbdami vadovaujamės lankstaus kūrimo – Agile manifesto – principais. Veikiančio produkto dalis užsakovui pateikiame per kiek įmanoma trumpesnį laikotarpį. Besikeičiančius reikalavimus mūsų komanda priima netgi vėlyvoje kūrimo stadijoje. Dažnai į darbo procesą įtraukiame ir užsakovus. Manome, jog atviras pokalbis yra pats efektyviausias informacijos perdavimo metodas. Kurdami Android ir iOS mobiliąsias aplikacijas dirbame su naujausia ir plačiai naudojama programine įranga.

Kūrybiškumas reikalauja drąsos. Jei užsakovui trūksta techninių žinių, minčių, kaip galėtų atrodyti bei funkcionuoti tam tikra mobiliosios aplikacijos dalis, AppStart komanda yra pasiruošusi padėti šiuo klausimu. Visada patarsime, kokius metodus būtų galima pritaikyti, siekiant norimo rezultato. Projektavimo metu mūsų komanda sukurs Android/iOS programėlės UI/UX dizainą. Tam, kad mobilioji aplikacija būtų patraukli, ji turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir vartotojui suprantamai veikti.

Neįmanomą paverčiame įmanomu. AppStart komanda visada priima iššūkius. Skiriame laiko naujų metodikų mokymuisi ir susipažinimui su atsirandančiomis technologijomis. Dalyvaujame įvairiuose renginiuose, konferencijose, parodose. Mūsų komanda nuolat aptaria, kaip tapti efektyvesne, atitinkamai derina ir keičia savo darbo metodus veiksmingesniais.

Kaip mes dirbame?

AppStart komanda taiko sisteminį ir organizuotą požiūrį į darbą. Kiekvienos mobiliosios aplikacijos kūrimas yra atliekamas struktūrizuota veiksmų seka. Kūrimą pradedame įsigilindami į programėlės taikymo sritį bei išsiaiškindami, kokias funkcijas ji turi atlikti ir kokie yra suteikiami reikalavimai. Nustatę funkcinius ir nefunkcinius reikalavimus, atliekame konkurentų analizę, kurios metu tiriame panašios srities, jau egzistuojančius projektus. Pagal turimą specifikaciją atliekame projektavimą Android ir (ar) iOS operacinėms sistemoms ir veikiančios mobiliosios programėlės realizavimą. Realizuotą mobiliąją aplikaciją testuojame įvairiais aspektais ir ištiriame, ar ji pilnai atlieka visas vartotojui reikalingas funkcijas. Galutinai „apšlifuotą“ programėlę patalpiname parduotuvėje (Google Play/iOS App Store) ir toliau vykdome jos palaikymą, leisdami atnaujinimus.

Reikalavimų analizė

Suvokiama sritis, tiriamos galimybės, iškeliami, analizuojami, specifikuojami ir atestuojami mobiliosios aplikacijos reikalavimai.

Konkurentų analizė

Lyginami konkurentų projektai, nustatomi jų trūkumai, privalumai, naudojamos strategijos bei metodai.

Projektavimas

Projektuojama architektūra, vartotojo sąsaja, parenkami naudojami komponentai, projektuojamos duomenų struktūros ir algoritmai.

Realizacija

Suprojektuota struktūra transformuojama į vykdomą Android ir (ar) iOS programėlę.

Testavimas

Ieškoma klaidų, vykdomi „juodos ir baltos dėžių“ testai, testuojamos struktūros, integravimas, vykdomas objektinis testavimas.

Validavimas

Tikrinama, ar programėlė atitinka specifikaciją ir užsakovo reikalavimus.

Talpinimas

Mobilioji aplikacija talpinama į Google Play ir (ar) Apple App Store parduotuvę.

Palaikymas

Mobilioji aplikacija koreguojama keičiantis verslo sąlygoms bei aplinkai, tobulinama ir plečiama atsiradus naujiems reikalavimams.

mes naudojame?

Norite įsitikinti?